Přátelé hudby a zábavy,

přijďte se poslední prázdninový víkend (28. a 29.8.) pobavit na Jítravský jarmark. Zveme vás na dvoudenní zábavu plnou hudby, tradičních domácích výrobků a tvoření pro malé i velké. Mimo dobré nálady si s sebou přibalte i stan, ať můžete na louce přespat. Více informací o programu najdete na plakátě. 

Těšíme se na viděnou!!!

 

ZAKOPČÁCKÁ DUŠE

Vážení přátelé, 

konečně se po dlouhé době můžeme sejít, tak jsme se rovnou rozhodli, že je potřeba si trošku protáhnout těla. Zveme Vás tedy na 11. ročník cyklo závodu ZAKOPČÁCKÁ DUŠE, který se bude konat 13. června 2020 od 13.hodin. Více informací o akci na plakátu. 

 

10. JÍTRAVSKÝ MASOPUST

V sobotu 29.2.2020 se uskutečnil tradiční Masopust, za který bychom chtěli poděkovat nejen všem maskám, ale i početnému obecenstvu, které průvod doprovázelo. Všem hostitelům děkujeme za skvělé pohoštění! 

Fotky z Masopustu si můžete prohlédnout zde.

 

Poděkování za akci „SETKÁNÍ RODÁKŮ z JÍTRAVY“

 

Dne 9. listopadu 2019 se konalo první setkání rodáků a přátel obce. V příjemném prostředí „STARÉ PEKÁRNY“ přivítal přítomné p. Roman Prokop.

Při vzpomínkách byly k vidění dobové fotografie a staré kroniky obce, kde si návštěvníci mohli přečíst něco z historie Jítravy. V hospůdce „STARÉ PEKÁRNY“ se za doprovodu živé hudby a dobrého občerstvení všichni skvěle bavili.

Už se opět těšíme na příští setkání. Děkujeme tímto rodině PROKOPŮ za organizaci.

 

JÍTRAVSKÝ SLAMNÍK 2019

Na konci prázdnin jsme se opět sešli na Jítravském slamníku. Nejen děti projevili při stavění slaměných soch svoji kreativitu, ale do práce se zapojily celé rodiny a užily si spoustu zábavy. Pod spalujícími paprsky slunce zahrála skupina Peregrin a Rajtaraj. A do noci jsme se protančili v rytmu skupiny Cháska. Všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru a na krásné výtvory se můžete podívat zde ve fotogalerii.