Léto bude v Jítravě poklidné, ale o to bouřlivější bude loučení s ním! Poslední srpnovou sobotu, tedy 29. 8. 2015, se po 2 letech koná úspěšný JÍTRAVSKÝ SLAMNÍK. Více se včas dozvíte z plakátu nebo na našich webovkách. Přijďtě zakončit léto do Jítravy, těšíme se na vás J

Jak jsme „proslámovali“ poslední hodiny prázdnin.

Proč jsou prázdniny tak krátké a školní rok tak dlouhý…častá otázka dětí všeho věku. I my, dospěláci si pamatujeme, jak nám bylo „ouzko“ ten poslední  víkend před začátkem školního roku…

Hudba, tanec, divadlo a tvůrčí, soutěživá zábava! To byl Jítravský slamník, který se konal právě  v posledních hodinách prázdnin. Tím jsme se snažili naší „havěti“ naordinovat poslední tučnou dávku radosti před vstupem do školních tříd.

Co všechno se dělo, jaký byl program? Od divadel pro nejmenší, živá hudba pro starší a různé soutěže. Zábavu sobě nejbližší u nás našel každý návštěvník.

 Drobotina, která do školních lavic ještě neusedá, si našla zábavu podle svého gusta. Odvážných skoků do slámy bylo nespočetně. Ze stohů koukaly jenom velké šťastné páry očí.

 

Maminky a tatínkové, babičky a dědečkové – všichni sochali. Všem pod rukama rostla přímo umělecká díla. Kdo zvítězil? Tak to byl opravdu nejtěžší úkol dne pro pořadatele. Slaměných soch bylo celkem 33 a jedna hezčí než druhá. Nakonec se vítěz určil zábavnou formou. Každý z účastníků dostal svůj žeton a ten vhodil k soše, která se mu líbila. Podle počtu  vhozených žetonů se určil vítěz. 

Jednou větou: Jítravský slamník – pravá zábava pro každého, důstojné zakončení léta.

 

JÍTRAVSKÝ SLAMNÍK - 24.8.2013

18.04.2013

 

Je to sice ještě daleko, ale z organizačních důvodů musíme změnit termín konání " Jítravského slamníku ", akce plánované na konec léta a konec prázdnin.

Nový termín je poslední sobota v srpnu, tedy 31.08.2013

O programu, náplni a obsahu akce Vás budeme dále informovat. Budeme se všichni společně bavit jak aktivně, tak pasivně, přijedou divadla pro děti, budou koncerty kapel a budou soutěže všeho druhu.

A hlavně budeme tvořit ze slámy to, co koho napadne ! Těšte se a již teď můžete vymýšlet, co kdo udělá !

Buďte s námi ONLINE, buďte s námi IN  !

www.jitrava.com

 

04.03.2013

Předposlední sobotu v srpnu, tedy 24.8.2013 si udělejte volno a pozvěte svoje známé do Jítravy. 

Chceme pro nás pro všechny uspořádat pohodové odpoledne plné zábavy, her, aktivit atd...

Náš JÍTRAVSKÝ SLAMNÍK bude zábavou pro celou rodinu, pro malé i velké, mladé, starší i ty nejstarší.

Průběžně vás budeme informovat o přípravách akce a o tom, co všechno na nás bude čekat.

Buďte s námi online na našich webovkách a budete vědět vše důležité.