Kniha návštěv

Drakiada 2018

Datum: 08.10.2018 | Vložil: Kellerova

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda se letos bude konat Drakiada?

Pouť 2016

Datum: 06.04.2016 | Vložil: Petr Vácha

Dobrý den, bude letos Svatopankrácká pouť ? Případně kolikátého?

Re: Pouť 2016

Datum: 13.04.2016 | Vložil: Eva Strapková

Ano, pouť bude. Tento rok se jedná již o 5. ročník. Termín je 14. - 15. květen. Určitě přijeďte. Pokud Vás zajímá program, v nejbližší době zveřejníme plakát.
Pekný den.

Re: Pouť 2016

Datum: 15.04.2016 | Vložil: Eva Strapková

Pouť bude v květnu. Moc se těšíme, jedná se o 5. ročník. Plakát je v záložce pouti.
Pěkný den.

volby

Datum: 07.10.2014 | Vložil: Jirka

Dobrý den, kde prosím najdu fota k Váší kandidátce. Bydlíme tu krátce a přímo v Rynolticích, neznáme zde ještě lidi podle jména a navíc z Jítravy... Děkuji J.

Re: volby

Datum: 13.10.2014 | Vložil: Eva

Dobrý den. je mi moc líto, že jsem si ve správnou chvíli nevšimla Váš dotaz...
Nakonec jsme fota kandidátů nedělali, nechali jsme volbám trošku volný průběh. Dopadlo to velmi dobře a proto věřím, že budete mít nyní spoustu příležitostí poznat Vaše nové vedení obce a hlavně akční jitravskou část. Jítrava pracuje hlavně jako sdružení a pod jeho hlavičkou se dějí všechny akce. Lidé na kandidátce, lidé ve sdružení a lidé, kteří organizují všechny akce - to všechno jsme MY. :-)

Pouť 2014

Datum: 14.05.2014 | Vložil: Eva

Také Vám, Petře, chci slíbit, že bude učiněno vše pro 100%-ní spokojenost. Vy všichni, co jste na naši pouť přijeli si to zasloužíte. No a my, kteří věnujeme čas a energii do náročné přípravy a organizace si nechceme nechat kazit radost z dobře odvedené práce. Pouť 2014 je za námi! Ať žije další, ještě lepší pouť!

Pouť 2014

Datum: 14.05.2014 | Vložil: Eva

Dobrý den Procházkovi,
počasí bylo skutečně na naší straně. Sluníčko oživilo již i tak barevnou pouť. Prostě vše k libosti organizátorů. Nyní přilétl mráček v podobě Vaši kritiky :-(. Ovšem nás Vaše názory skutečně zajímají a k připomínkách chceme přistupovat konstruktivně. Ano. Již nyní plánujeme změny v sestavě stánků a opravdu nám leží na srdci i Vaše spokojená bříška. Také se můžete těšit na spoustu překvapení. Věřím, že po další pouti si zde budeme vyměňovat jen vzrušující zážitky a krásné emoce. Těšíme se na Vás a Vaše názory.

Pouť 2014

Datum: 12.05.2014 | Vložil: Procházkovi

No nevím, ačkoliv počasí v sobotu na pouť vyšlo, tak výběr ze stánků nic moc, ano řemeslných přehršle, ale to děti neocení. Tvořivé dílničky ok. Musím říct, že děti byly celkem zklamané což mě velmi mrzí. Podotýkám, že nejsme nijak vybíravý, ale klobásu skoro za 100,- nebo cukrovou vatu ze špinavého ulepeného karavanu.... jsme opravdu zklamaní. :-(

Re: Pouť 2014

Datum: 14.05.2014 | Vložil: Petr B.

Souhlasím s tímto názorem...občerstvení na této pouti byla doslova katastrofa...jediný stánek s točeným pivem, klobásami, limonádou atd...na takové množství lidí je prostě naprosto nedostatečné....návštěvníci odcházeli žízniví a sháněli se po pití u místní rozestavěné pumpy...druhá jejich možnost byla vystát předlouhou frontu na občerstvení...jinak bych chtěl organizátorům vyjádřit velkou pochvalu, pouť byla (vyjma občerstvení) fantastická, stánků přehršel, organizace perfektní, propagace s ohledem na množství lidí taky super...tak jen pro příště více myslet na žíznivé a hladové poutníky a bude vše na 100%

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek